Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej
Przytulisko w Harbutowicach
Jeden procent dla Harbutowic

KRS: 0000332425

Burek sam nie poprosi o pomoc...

Już po raz piąty Fundacja Psi Los wraz z portalem Interia organizują wielką, ogólnopolską zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Wśród szesnastu wytypowanych schronisk, przytulisk oraz fundacji znajduje się także nasze przytulisko. Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przyłączenie się do akcji i wsparcie nas przysłowiową złotówką dzięki której wszystkie nasze "Burki" otrzymają michę pełną karmy.

 

Wesprzeć nas można na wiele sposobów. Jednym z nich jest wykonanie dowolnej wielkości przelewu na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać korzystając z serwisów szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz PayPal.

 

Analogicznie jak w latach ubiegłych do akcji dołączyła internetowa platforma pomagania bezdomnym zwierzętom "Ratujemy Zwierzaki" prowadza przez portal SiePomaga za pomocą której także możecie wesprzeć harbutowickie bezdomniaki.

 

Wszystkie niezbędne informacje o akcji, numery rachunków bankowych oraz formularze służące do przekazywania darowizn znajdą państwo klikając w poniższy baner.

 

Z góry serdecznie dziękujemy!

gallery/001_fb kopia
gallery/007_fb kopia