Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Dziękujemy za węgiel!

CZYLI O TYM JAK DARCZYŃCY POMOGLI KOLEJNY RAZ

Dziękujemy!

Patrząc na cenę jaką przyszło nam zapłacić za trzy tony węgla poniższe podziękowania piszemy przez łzy. Tak drogo jeszcze nie było, za dwie tony węgla zapłaciliśmy 9711,00 złotych. Nie wierzycie? Kliknijcie i zobaczcie fakturę TUTAJ. Z jednej strony jesteśmy szczęśliwi, bo mamy węgiel na połowę zimy, z drugiej strony co będzie dalej – nie wiemy. Czy uda się kupić opał na drugą połowę zimy? Czy będzie za co? Jak będzie drogo?

Chcemy gorąco Wam podziękować, bez Waszego wsparcia, bez Waszej hojności nie dalibyśmy rady, nie mielibyśmy z czego zapłacić… Dziękujemy, że o nas pamiętacie!

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się zdobyc środki na zakup kolejnych dwóch ton!

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę!

Przekaz na rachunek bankowy
Czyli bezpośrednia wpłata na konto przytuliska, numer konta znajdziecie poniżej. Będziemy wdzięczni za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty!

Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej
ul. Lubelska 12/10, 30-003 Kraków
Bank PEKAO S.A. I/O Kraków Nr 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Dane do przelewów zagranicznych:
SWIFT: PKOPPLPW IBAN: PL 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Przekaż darowiznę przez Dotpay
Darowiznę na rzecz Przytuliska w Harbutowicach możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Przekaż darowiznę przez PayPal
Od dnia 11 lipca 2011 roku Darczyńcy chcący wesprzeć przytulisko w Harbutowicach mają możliwość przekazać darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Odwiedź i polub nasz Fan Page na portalu społecznościowym Facebook