Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Jak możesz nam pomóc…

CZYLI O TYM JAK POMÓC NASZYM PODOPIECZNYM

Z ostatniej chwili…

Oboje mamy teraz ponad 70 lat, ale zawsze dawaliśmy radę. Bo czego nie robi się dla zwierzaków! Wy to wiecie. Niestety, ostatni rok wyczerpał nas psychicznie, fizycznie i finansowo. Straciliśmy źródła, z których utrzymywany był azyl – szkoły były zamknięte, nie organizowano więc zbiórek dla azylu. Nie było też wesel, na których wiele par młodych zbierało darowizny dla Harbutowic. Na domiar złego, pandemia spowodowała, że bardzo mało osób odwiedzało nasze przytulisko.

Prowadzenie azylu to w zasadzie ciągła walka –  o zdrowie podopiecznych, o jedzenie dla nich, o utrzymanie ich domu, który, coraz starszy, wymaga remontów i napraw. Średnia wieku podopiecznych Harbutowic to… 12 lat! Większość jest głucha, ślepa, wiele choruje na cukrzycę, zaćmę, stawy, tarczycę, chorobę Cushinga. Jednocześnie są to psy mało adopcyjne ze względu na wiek i niepełnosprawność.

Dlatego musimy prosić Was o pomoc, po prostu. Wybaczcie nam ten ton, ale tu nie ma innej opcji – albo nam pomożecie, albo… W zasadzie nie wiemy, co dalej. To dla naszego azylu być albo nie być! W dodatku cały czas żyjemy w ogromnym stresie, nie wiedząc, co zrobimy, kiedy ta pomoc do nas nie przyjdzie…

Jak możesz pomóc?

Przekaż 1% podatku
Jeżeli chcecie Państwo pomóc psom bytującym w przytulisku w Harbutowicach przekażcie 1% swojego podatku na rzecz Fundacji im. Bożenny Chechlińskiej wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000332425. Uzyskane środki posłużą poprawie losu bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt. Wesprzeć Fundację mogą podatnicy składający zeznania podatkowe PIT: 28, 36, 36L, 37, 38, 39. W dniu 1 lutego 2016 roku Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej prowadząca przytulisko dla psów i kotów w podkrakowskich Harbutowicach otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego OPP i znajduje się w Wykazie Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Przekaz na rachunek bankowy
Czyli bezpośrednia wpłata na konto przytuliska, numer konta znajdziecie poniżej. Będziemy wdzięczni za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty, jak pisaliśmy na stronie głównej, pieniędzy potrzeba na wszystko: opłaty, jedzenie, leczenie zwierząt…

Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej
ul. Lubelska 12/10, 30-003 Kraków
Bank PEKAO S.A. I/O Kraków Nr 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Dane do przelewów zagranicznych:
SWIFT: PKOPPLPW IBAN: PL 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Przekaż darowiznę przez Dotpay
Darowiznę na rzecz Przytuliska w Harbutowicach możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Przekaż darowiznę przez PayPal
Od dnia 11 lipca 2011 roku Darczyńcy chcący wesprzeć przytulisko w Harbutowicach mają możliwość przekazać darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Wesprzyj nas przez „SiePomaga”
Z wielką radością informujemy, że w dniu 14 lutego 2017 roku nasza Fundacja została zarejestrowana w Internetowej Platformie Pomagania „SiePomaga”. Jest to miejsce, w którym wspólnie pomagacie potrzebującym. „SiePomaga” łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. „SiePomaga” współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

Odwiedź i polub nasz Fan Page na portalu społecznościowym Facebook