Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej

Pożar w Harbutowicach!

Uratowały nas psy. To wszystko trwało moment. Przyjechała straż, oni byli błyskawicznie, a mnie się wydawało, że to trwało wieki całe. Wszystko stanęło w płomieniach. Strażacy powiedzieli, że dym było widać aż w Sułkowicach. Nikomu nic poważnego się nie stało, ocalały też zwierzęta, ale pożar zostawił po sobie szereg zniszczeń. W tej chwili potrzebne są lodówki na karmę dla psów, blaszany garaż, by przechować jedzenie i wsparcie finansowe na gruntowny remont.

To miał być zwyczajny wieczór…

W niedzielę wieczorem 12 czerwca w naszym przytulisku wybuchł pożar. Spaliła się altanka, w której stały lodówki z karmą (mięsem dla psiaków), sucha karma i inne potrzebne przedmioty. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, nie ucierpiał żaden pies ani kot. Wszystko wyglądało bardzo poważnie, dym widać było aż w Sułkowicach. W tych wyjątkowo trudnych dla nas chwilach zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie. Potrzebujemy pieniądze, aby odbudować to co się spaliło, potrzebujemy lodówek, przydałby się garaż blaszak, metalowe szafy na karmę.

To był koszmar… Całe szczęście, że żyjemy, że nikt nie ucierpiał, że wszystkie zwierzęta żyją. Całe szczęście, że ogniem nie zajął się stary, drewniany dom w którym mieszkamy. Ogień był tak blisko, że popękały szyby w oknach, nadtopiły się okucia okien PCV, stopiła się rynna odprowadzająca deszczówkę. Uratowały nas psy, które zaczęły szczekać, alarmować. Wszczęły alarm. Z pomocą przyszli nam najbliżsi sąsiedzi, którzy są strażakami. Z całego serca dziękujemy im za całą pomoc, którą zrobili. Gdyby nie oni być może nie było by czego ratować…

Jak możesz pomóc?

Przekaz na rachunek bankowy

Czyli bezpośrednia wpłata na konto przytuliska, numer konta znajdziecie poniżej. Będziemy wdzięczni za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty, jak pisaliśmy wyżej, pieniędzy potrzeba dosłownie na wszystko.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą otrzymaną od Państwa pomoc i wsparcie. Dziękujemy, że jesteście z nami…

Dane do przelewów krajowych:
Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej
ul. Lubelska 12/10, 30-003 Kraków

Bank PEKAO S.A. I/O Kraków
Nr 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Dane do przelewów zagranicznych:
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Przekaż darowiznę przez Dotpay
Darowiznę na rzecz Przytuliska w Harbutowicach możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Przekaż darowiznę przez PayPal
Od dnia 11 lipca 2011 roku Darczyńcy chcący wesprzeć przytulisko w Harbutowicach mają możliwość przekazać darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Odwiedź i polub nasz Fan Page na portalu społecznościowym Facebook